Jak to celé funguje

SPUSTĚ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ

Idea

Vytvoříme společně plán

Nejdříve přichází nápad. Možností až nekonečně – online můžete vysílat školení, koncerty, kurzy apod. Z nápadu pak společně přejdeme k rozvinutí do reálné vizuální  a technické podoby.

Připrava na vysílání

Doladíme koncept do finální podoby

Příprava na živé vysílání probíhá výrobou grafických podkladů, realizací prostředí a testováním živého vysílání v režii. Je potřeba sladit zvuk, grafiku a obraz do dokonalého celku. Když je vše otestováno, může se začít vysílat.

FINÁLNÍ KROK – VERZE ZDARMA

Spustíme vysílání na sociálních sítích zdarma pro všechny. Je možné využít mnoho platforem od Youtube, Facebook live, LinkedIn, až po platformy jako ZOOM, Windows Team, či Hangout apod.

FINÁLNÍ KROK – VERZE PLACENÉ ČLENSTVÍ

Spustíme vysílání v placené sekci na internetových stránkách. Jsme schopni integrovat do webových stránek modul (paywall), který umožní sledování živého vysílání až po zaplacení vstupného, nebo členského poplatku.

Více možností

VĚTŠÍ ZÁSAH

PROPRACOVANÝ DESIGN

Do živého vystoupení vstupují grafické práce jako jsou titulky, znělky, popisky, fotografie, či celé infografiky. Pokud je možnost, i to se dá vylepšit pro lepší komunikaci s publikem.

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ

Živým vysíláním to nezačíná ani nekončí. Pro správnou komunikaci je potřeba komunikovat s publikem před a i po live streamu.

REŽIE S VÍCE KAMERAMI

Více záběrů znamená rozmanitost. K technickému řešení kromě toho je profesionální režijní stanice a zkušený střih. Publikum potěší nejednotvárnost vysílání.

KVALITNÍ ZVUK

Zajišťujeme i nadstandardní zvukový záznam včetně mistra zvuku a technického vybavení.

PRAVIDELNÉ VYSÍLÁNÍ

Nejlepším organickým zvyšováním návštěvnosti je pravidelnost. Připravte svůj koncept na pravidelné vysílání a zákazníci to ocení.

PROFESIONÁLNÍ PROSTŘEDÍ

Můžeme nabídnout ateliéry s vybavením pro ideální práci se světlem a zvukem. Vytvoření profesionálního prostředí zahrnuje světla, zvuk a správný prostor.

O NÁS

Jsme kreativní agentura, která se zaměřuje na nové online technologie a sociální média. Díky tomu můžeme nabídnout komplexní přístup k živému vysílání.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

TELEFON  +420 723 696 296

ADRESA    JUNGMANNOVA 31, PRAHA 1

EMAIL    LIONS@SOCIALLIONS.CZ

POŠLETE NÁM ZPRÁVU

Ozvěte se nám buď telefonem, emailem, nebo vyplňte níže uvedený formulář a my se vám velmi rádi ozveme.